AOT10N60
Numer produktu DigiKey
785-1191-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOT10N60
Opis
MOSFET N-CH 600V 10A TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 10A (Tc) 250W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
40 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Nie do nowych projektów
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1600 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
250W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
750mOhm przy 5A, 10V