ST730M33R
Numer produktu DigiKey
497-ST730M33RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-ST730M33RCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-ST730M33RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST730M33R
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ST730M33R Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
240 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB - 35dB (120Hz - 100kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
28V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
1,2V przy 300mA