CS06346-27.12M
Numer produktu DigiKey
644-CS06346-27.12MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-CS06346-27.12MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-CS06346-27.12MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS06346-27.12M
Opis
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27.12 MHz Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Tryb roboczy
Podstawowy
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
27.12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność obciążenia
10pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms