SD36-01FTG | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SD36-01FTG |
Opis | TVS DIODE 36VWM 62VC SOD323 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 29 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 62V Zacisk 5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Moc - szczytowa impulsu 450W |
Prod. | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Seria | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy częstotliwości 50pF przy 1MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 125°C (TJ) |
Typ Zener | Klasa Motoryzacja |
Kanały jednokierunkowe 1 | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 36V (maks.) | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 62V | Obudowa / skrzynia SC-76, SOD-323 |
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 5A (8/20µs) | Obudowa dostawcy urządzenia |