SMCJ24CA-TR
Numer produktu DigiKey
497-15788-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15788-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15788-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ24CA-TR
Opis
TVS DIODE 24VWM 50VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50V Zacisk 200A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMCJ24CA-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
200A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
50V