ATV15C240JB-HF
Numer produktu DigiKey
641-1581-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1581-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1581-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATV15C240JB-HF
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 38,56A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
ATV15C240JB-HF Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
38,56A