SMC3K24CAHM3/57
Numer produktu DigiKey
SMC3K24CAHM3/57GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC3K24CAHM3/57GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMC3K24CAHM3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K24CAHM3/57
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 77,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
SMC3K24CAHM3/57 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
77,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V