DCP3601CDMR
Numer produktu DigiKey
497-DCP3601CDMRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-DCP3601CDMRCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-DCP3601CDMRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DCP3601CDMR
Opis
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,85V 1 Wyjście 1A SOT-23-6
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
36V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Napięcie - wejściowe (min.)
3,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V