DCP3601NDMR
Numer produktu DigiKey
497-DCP3601NDMRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-DCP3601NDMRCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-DCP3601NDMRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DCP3601NDMR
Opis
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,85V 1 Wyjście 1A SOT-23-6
Napięcie - wyjściowe (maks.)
36V
Częstotliwość - przełączania
1MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V