DCP3603BCMR
Numer produktu DigiKey
497-DCP3603BCMRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-DCP3603BCMRCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-DCP3603BCMRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DCP3603BCMR
Opis
36 V 3 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN C
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,85V 1 Wyjście 3A SOT-23-6
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
36V
Częstotliwość - przełączania
1MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,3V