Q6016LH4 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 15 567
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 17 766
Arkusz danych
W magazynie: 433
W magazynie: 770
WeEn Semiconductors
TRIAC Alternistor - Snubberless 600 V 16 A Otwór przelotowy TO-220, wypustka izolowana
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q6016LH4
Numer produktu DigiKey
Q6016LH4-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6016LH4
Opis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
35 mA
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
50 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Alternistor - Snubberless
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, wypustka izolowana
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
16 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220, wypustka izolowana
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.3 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
167A, 200A