BTA416Y-600B,127
Numer produktu DigiKey
1740-1139-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA416Y-600B,127
Opis
TRIAC 600V 16A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Standard 600 V 16 A Otwór przelotowy TO-220AB
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
50 mA
Producent
WeEn Semiconductors
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
60 mA
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, wypustka izolowana
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
16 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
160A, 176A