1.5KE12CA
Numer produktu DigiKey
497-12021-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-12021-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE12CA
Opis
TVS DIODE 10.2VWM 21.7VC DO201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21,7V Zacisk 461A (8/20µs) Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE12CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
461A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
3000pF przy 1MHz
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
11,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,7V