1.5KE12CA
Numer produktu DigiKey
1.5KE12CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE12CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE12CA
Opis
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16,7V Zacisk 91A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE12CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
91A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
11,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
16,7V