1.5KE12CA-G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 955
Arkusz danych
16,7V Zacisk 89,82A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE12CA-G
Numer produktu DigiKey
641-1.5KE12CA-GTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE12CA-G
Opis
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
89,82A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
11,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
16,7V