MINT1400A4810L01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 1
Arkusz danych
Similar
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 80 - 270V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MINT1400 SERIES
MINT1400A4810L01
Numer produktu DigiKey
271-2788-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINT1400A4810L01
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
0.88
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Ostatnio kupiono
Funkcje
Zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wyjście czuwania, wyjście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
7,00" x 3,94" x 1,57" (177,8mm x 100,0mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 270V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Prąd - wyjściowy 1
5.2 A