MU425S48E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 1
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MU425S48E
Numer produktu DigiKey
271-2965-ND
Producent
Numer produktu producenta
MU425S48E
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Szczegółowy opis
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Sprawność
90%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
6,20" x 3,30" x 1,62" (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Prąd - wyjściowy 1
5.9 A