MINT1500A4814E01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
W magazynie: 0
Arkusz danych
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 270V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MINT1500 SERIES
MINT1500A4814E01
Numer produktu DigiKey
271-2850-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINT1500A4814E01
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 350W
Szczegółowy opis
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
7,00" x 3,30" x 1,50" (177,8mm x 83,8mm x 38,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 270V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Prąd - wyjściowy 1
7.3 A