591FA200M000DG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Arkusz danych
W magazynie: 640
Bezpośrednie
Taitien
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
Nowości w DigiKey
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
591FA200M000DG
Numer produktu DigiKey
863-591FA200M000DG-ND
Producent
Numer produktu producenta
591FA200M000DG
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
100mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA