511FBB125M000AAG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 200
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 190
Nowości w DigiKey
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
511FBB125M000AAG
Numer produktu DigiKey
863-511FBB125M000AAG-ND
Producent
Numer produktu producenta
511FBB125M000AAG
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
23mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA