511EAA156M250AAG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Arkusz danych
W magazynie: 50
Bezpośrednie
Connor Winfield
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
SiTime
SiTime
Nowości w DigiKey
156.25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
511EAA156M250AAG
Numer produktu DigiKey
863-511EAA156M250AAG-ND
Producent
Numer produktu producenta
511EAA156M250AAG
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
43mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Wyjście
LVPECL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA