510CCA25M0000BAGR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 199
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 195
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Nowości w DigiKey
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
510CCA25M0000BAGR
Numer produktu DigiKey
863-510CCA25M0000BAGR-ND
Producent
Numer produktu producenta
510CCA25M0000BAGR
Opis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
26mA
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,050" (1,28mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA