510CCA20M0000BAG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Nowości w DigiKey
20 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
510CCA20M0000BAG
Numer produktu DigiKey
863-510CCA20M0000BAG-ND
Producent
Numer produktu producenta
510CCA20M0000BAG
Opis
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
26mA
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,050" (1,28mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA