SIT9003AI-13-33EB-80.00000T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 184
80 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4-SMD, No Lead
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT9003AI-13-33EB-80.00000T
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9003AI-13-33EB-80.00000TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT9003AI-13-33EB-80.00000T
Opis
MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVCMOS LV
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SIT9003AI-13-33EB-80.00000T Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
4,1mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2,5x2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
4,3µA
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V