SIT9003AI-13-33EO-80.00000X
Numer produktu DigiKey
1473-SIT9003AI-13-33EO-80.00000XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-SIT9003AI-13-33EO-80.00000XCT-ND - Taśma cięta (CT)
1473-SIT9003AI-13-33EO-80.00000XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT9003AI-13-33EO-80.00000X
Opis
MEMS OSC 80.0000MHZ OE SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT9003AI-13-33EO-80.00000X Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Rozproszona widmowa szerokość pasma
-0,50%, rozrzut w dół
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
4,1mA
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V