SIT2024BM-S2-33E-40.000000G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SIT2024BM-S2-33E-40.000000G |
Opis | MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 40 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie SC-74A, SOT-753 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SIT2024BM-S2-33E-40.000000G Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±25ppm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 4,8mA |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Rozmiar / wymiar 0,114" x 0,063" (2,90mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Wyjście LVCMOS, LVTTL | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,057" (1,45mm) |