SIT2024BM-S1-33E-40.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT2024BM-S1-33E-40.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT2024BM-S1-33E-40.000000
Opis
MEMS OSC XO40MHZ SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie SC-74A, SOT-753
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
4,8mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Częstotliwość
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Rozmiar / wymiar
0,114" x 0,063" (2,90mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)