SIT1566AI-JE-30E-32.768E
Numer produktu DigiKey
1473-30888-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-30888-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-30888-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT1566AI-JE-30E-32.768E
Opis
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Szczegółowy opis
32.768 kHz TCXO HVCMOS Oscylator 3V 4-UFBGA, CSPBGA
Modele EDA/CAD
SIT1566AI-JE-30E-32.768E Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±5ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
5,3µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Wyjście
HVCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3V