BZX84C12
Numer produktu DigiKey
5399-BZX84C12TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5399-BZX84C12CT-ND - Taśma cięta (CT)
5399-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C12
Opis
INDEPENDENT 11.4V~12.7V 300MW 12
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 300 mW ±5,42% Montaż powierzchniowy SOT-23
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
150°C
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±5,42%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW