BZX84C12
Numer produktu DigiKey
4786-BZX84C12TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4786-BZX84C12CT-ND - Taśma cięta (CT)
4786-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C12
Opis
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 350 mW ±5,42% Montaż powierzchniowy SOT-23
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±5,42%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23
Moc - maks.
350 mW