DRA-CN048D05
DRA-CN048D05
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DRA-CN048D05
Numer produktu DigiKey
CC2328-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRA-CN048D05
Opis
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Modele EDA/CAD
DRA-CN048D05 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
3 - 12V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 48 V
Seria
Prąd obciążenia
100 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-25°C - 60°C