CN024D05
Numer produktu DigiKey
CC1742-ND
Producent
Numer produktu producenta
CN024D05
Opis
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CN024D05 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
3 - 12V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 24 V
Seria
Prąd obciążenia
3.5 A
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 80°C