DRA-CN024D24
DRA-CN024D24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DRA-CN024D24
Numer produktu DigiKey
CC1747-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRA-CN024D24
Opis
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Modele EDA/CAD
DRA-CN024D24 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
15 - 30V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 24 V
Seria
Prąd obciążenia
3.5 A
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-25°C - 60°C