LC1D80AP7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 2
Arkusz danych
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 80 A 230V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D80AP7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D80AP7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D80AP7
Opis
TESYS 3P EVLK CTR 80A 37KW AC3 2
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LC1D80AP7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Producent
Schneider Electric
Funkcje
Styki pomocnicze
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
195,5V~
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
69V~
Napięcie cewki
230V~
Czas pracy
26 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
80 A