MPI005P28LSWH12
Numer produktu DigiKey
708-MPI005P28LSWH12-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPI005P28LSWH12
Opis
SWITCH PB SPCO ILLUM WHT SS
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPST-NO/NC Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Kategoria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Prod.
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Seria
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
LED, białe
Napięcie oświetlenia (nominalne)
12V~
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,20mm
Funkcja przełącznika
On-Off, Off-On
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Prąd znamionowy (A)
5A (~/=)
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V