LC1D80P7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D80P7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D80P7
Opis
CONTACTOR TESYS DECA 3P 80A 230V
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 80 A 230V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Modele EDA/CAD
LC1D80P7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~, 300V= - (maks.)
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie wymuszenia działania
195,5V~
Napięcie wymuszenia zwolnienia
69V~
Napięcie cewki
230V~
Czas pracy
35 ms
Czas zwalniania
20 ms
Prąd znamionowy styku
80 A