UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR |
Opis | CONN RCPT 10POS 2.00MM SMD SLDR |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 4 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 pozycja Gniazdo, gniazda ostrzowe żeńskie Złącze Lutowany 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR Modele |
Kategoria | Zakończenie Lutowany |
Producent Samtec Inc. | Funkcje Gromadzenie lutowia |
Seria | Kolor Czarne |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Materiał styku Stop miedzi |
Status części Aktywny | Wykończenie styku Złoto |
Typ złącza Gniazdo, gniazda ostrzowe żeńskie | Grubość wykończenia styku 10,0µin (0,25µm) |
Liczba pozycji 10 | Napięcie znamionowe 650 V |
Raster 0,079" (2,00mm) | Materiał -izolacja Polimery ciekłokrystaliczne (LCP) |
Typ mocowania Montaż powierzchniowy | Temperatura robocza -55°C - 125°C |