UMPT-10-02.5-L-V-S-W-M-TR
Numer produktu DigiKey
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UMPT-10-02.5-L-V-S-W-M-TR
Opis
CONN HDR 10POS 2.00MM SMD SLDR
Szczegółowy opis
10 pozycja Listwa, ostrza męskie Złącze Lutowany 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
UMPT-10-02.5-L-V-S-W-M-TR Modele
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Napięcie znamionowe
650 V
Raster
0,079" (2,00mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C