STPST10H100SFY
Numer produktu DigiKey
497-STPST10H100SFYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-STPST10H100SFYCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-STPST10H100SFYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPST10H100SFY
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 10A Montaż powierzchniowy TO-277A (SMPC)
Modele EDA/CAD
STPST10H100SFY Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
26 µA @ 100 V
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277A (SMPC)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
700 mV @ 10 A