MTLW-104-05-G-S-185
Numer produktu DigiKey
SAM15736-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-104-05-G-S-185
Opis
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 4 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTLW-104-05-G-S-185 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,185" (4,70mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,090" (2,29mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,335" (8,51mm)
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk