SSQ-104-01-T-S
Numer produktu DigiKey
SAM1184-04-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSQ-104-01-T-S
Opis
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Cyna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SSQ-104-01-T-S Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,104" (2,64mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ styku
Widlasty
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
465V~, 655V=
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Raster - powierzchnie współpracujące
Typ kształt
Pătrat
Liczba rzędów
1
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Bazowy numer produktu
Zakończenie
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3 930
Zapas fabryczny: 679
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN RCPT 50POS 0.1 TIN PCB
W magazynie: 754
CONN RCPT 49POS 0.1 TIN PCB
W magazynie: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 47POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 46POS 0.1 TIN PCB