SSW-104-01-S-S
Numer produktu DigiKey
SAM1211-04-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSW-104-01-S-S
Opis
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SSW-104-01-S-S Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,104" (2,64mm)
Typ styku
Widlasty
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
4,7A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
1
Typ kształt
Pătrat
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał styku
Brąz fosforowy
Zakończenie
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 415
Zapas fabryczny: 2 200
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
W magazynie: 93
CONN RCPT 49POS 0.1 GOLD PCB
W magazynie: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB
W magazynie: 395
CONN RCPT 47POS 0.1 GOLD PCB
W magazynie: 395
CONN RCPT 46POS 0.1 GOLD PCB