ERF8-020-05.0-L-DV-L-K-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ERF8-020-05.0-L-DV-L-K-TR |
Opis | CONN SOCKET 40POS SMD GOLD |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ERF8-020-05.0-L-DV-L-K-TR Modele |
Kategoria | Liczba rzędów 2 |
Producent Samtec Inc. | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Seria | Funkcje Prowadnica płytki, zatrzaski, montaż nasadowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Wykończenie styku Złoto |
Status części Aktywny | Grubość wykończenia styku 10,0µin (0,25µm) |
Typ złącza Gniazdo, styki na osłonie zewnętrznej | Wysokości stosu z matami 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm |
Liczba pozycji 40 | Wysokość nad płytką 0,210" (5,33mm) |
Raster 0,031" (0,80mm) | Bazowy numer produktu |