DOCSC022F-024.0M
Numer produktu DigiKey
CW935TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CW935CT-ND - Taśma cięta (CT)
CW935DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DOCSC022F-024.0M
Opis
XTAL OSC OCXO 24.0000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz OCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HVCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±20ppb
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,555" x 0,358" (14,10mm x 9,10mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,51mm)