ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D
Numer produktu DigiKey
612-ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D
Opis
CBL ASSEM M-M 40POS 12" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Krawędź karty na krawędź karty 1,00' (304,80mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,016" (0,40mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość
1,00' (304,80mm)
Seria
Kolor
Niebieskie, taśma
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Zakończenie kabla
IDC
Typ złącza
Krawędź karty na krawędź karty
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
40
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster - złącza
0,031" (0,80mm)