CL31A226KPHNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-1287-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1287-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1287-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31A226KPHNNNE
Opis
CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL31A226KPHNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)