GMC31X5R226K10NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC31X5R226K10NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC31X5R226K10NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC31X5R226K10NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC31X5R226K10NT
Opis
CAP1206 X5R 22UF 10% 10V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)