GRT31CR61A226KE01L
Numer produktu DigiKey
490-12436-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-12436-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-12436-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRT31CR61A226KE01L
Opis
CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRT31CR61A226KE01L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)