CL31A106KAHNNWE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 221 780
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 312 708
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
Bezpośrednie
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
KYOCERA AVX
Taiyo Yuden
10 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL31A106KAHNNWE
Numer produktu DigiKey
1276-CL31A106KAHNNWETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL31A106KAHNNWE
Opis
CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL31A106KAHNNWE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)