CC1206KFX5R8BB106
Numer produktu DigiKey
13-CC1206KFX5R8BB106TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1206KFX5R8BB106CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1206KFX5R8BB106DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206KFX5R8BB106
Opis
CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)